Aktuality

Zaostřeno na poradenství

Oznámení

25 let Kreston A&CE

Ing. Leoš Kozohorský,

03. května 2016

Slavíme narozeniny. A to již dvacátépáté, tedy takové polokulaté. Začali jsme psát svůj příběh již v roce 1991, kdy se A&CE (dnes Kreston A&CE) stala jednou z prvních poradenských společností s auditorským oprávněním č. 7.

Milí obchodní partneři, kolegové, milí čtenáři. 

Slavíme narozeniny. A to již dvacátépáté, tedy takové polokulaté. Začali jsme psát svůj příběh již v roce 1991, kdy se A&CE (dnes Kreston A&CE)  stala jednou z prvních poradenských společností s auditorským oprávněním č. 7. 

Nyní má naše skupina po 25 letech jejího nepřetržitého růstu okolo sta zaměstnanců a své služby zaměřuje na střední a velké podniky a subjekty veřejného sektoru, požadující cenově přijatelná řešení, s dostatečnou šířkou, hloubkou a flexibilitou a především podporující jejich podnikání. 

Za těch 25 let se toho hodně změnilo – a to i v naší společnosti. Vybudovali jsme poradenskou, auditorskou a znaleckou skupinu firem, a to vše jsme završili členstvím v prestižní globální síti auditorských a poradenských firem Kreston International, která má přes sedm set kanceláří ve více než stovce zemí světa. 

Všichni hledáme cesty, jak zvýšit výkon, efektivitu a kvalitu poskytovaných služeb či produktů. A všichni víme, že hledání takových cest není vždy jednoduché, že mnohdy potřebujeme někoho, kdo nám tu cestu ukáže či alespoň potvrdí či ověří, že tam, kam jdeme či chceme jít, je dobré rozhodnutí. 

Naší cílem je být pro Vás vždy spolehlivým a důvěryhodným partnerem poskytujícím služby s přidanou hodnotou, kdykoli je budete potřebovat. Jsme připraveni Vám vždy pomoci při hledání těch cest. 

Přeji Vám v pracovním i osobním životě hodně úspěchů.


Ing. Leoš Kozohorský

Více od autora

Naši klienti