Aktuality

Zaostřeno na poradenství

Oznámení

Konference Kreston - Madrid 2022

Ing. Rostislav Čada Ph.D. MBA,

01. prosince 2022

Koncem října 2022 proběhla světová konference finančně poradenského uskupení Kreston, 13. největšího finančního uskupení na světě, konaná tentokrát ve španělském Madridu.

Konference se zúčastnilo víne než 250 zástupců z celého světa, včetně zástupců z české Kreston A&CE Group, s.r.o. Potkali jsme se zde mj. s Liza Robbins, Chief Executive Kreston Global a Hans-Georg Schell, Board Member Kreston Global. 

https://www.kreston.cz/media/annual-reports/kreston-hhh.png
Zástupci Kreston A&CE Group, s.r.o. a Kreston Global (vlevo: Liza Robbins a Rostislav Čada, vpravo: Rostislav Čada, Hans-Georg Schell a Leoš Kozohorský ml. s doprovodem). 

V rámci třídenního programu byla diskutována aktuální témata, včetně M&A poradenství a jeho rostoucího významu v podnikových financích. 

Liza Robbins, generální ředitelka Kreston Global, konferenci zhodnotila následovně: "Ráda bych poděkovala všem, kteří se podíleli na mimořádně úspěšné globální konferenci Kreston 2022. Jsem velmi vděčná všem zástupcům z celé sítě za jejich zapojení do našich diskusí, které se letos zaměřily na některé z klíčových problémů formujících mezinárodní účetní sektor. Různorodost zkušeností a odborných znalostí řečníků poskytla jedinečný pohled na to, jak se náš průmysl rozvíjí po celém světě. Nápady a činy, se kterými jsme přišli, budou nepochybně nesmírně přínosné nejen pro členské firmy, ale také jejich klienty."

Výsledkem konference je prohloubení spolupráce s partnerskými firmami Kreston a především uzavření kontraktu s DealSuite, světově uznávanou platformou sdružující poradce M&A transakcí. Kreston A&CE Group, s.r.o. je tak 7. českou poradenskou společností, využívající platformy DealSuite. 

Zajištění potřebné nabídky či poptávky při nákupu/prodeji firem tak nebylo nikdy snažší. 

https://www.kreston.cz/media/annual-reports/kreston-spolecne.jpg
Všichni účastníci konference. 

Ing. Rostislav Čada Ph.D. MBA

Více od autora

Naši klienti