Aktuality

Zaostřeno na poradenství

Oznámení

Ocenění SEA Award for Young Economists

Kreston A&CE,

19. září 2023

Laureátem letošní ceny „SEA Award for Young Economists“ se stal (společně s dalšími kolegy z Mendelovy univerzity v Brně) člen naší znalecké kanceláře Michal Drábek.

Cena je každoročně udělována na výroční konferenci Slovenské ekonomické společnosti za nejlepší vědecký příspěvek autorům do 35 let. Výherci byli oceněni za článek „Confirmation of T+35 Failures-To-Deliver Cycles: Evidence from GameStop Corp“, který se mj. za červenec letošního roku stal také nejčtenější vědeckou publikací v oblasti ekonometrie na světě. Nejdůležitější závěry jejich výzkumné práce již dříve kolega Michal Drábek zpracoval v jednom z našich článků.

https://www.kreston.cz/media/news/obrazek1.jpg
Zdroj: Slovenská ekonomická společnost

Ve společnosti Kreston dlouhodobě podporujeme své zaměstnance v oblasti dalšího vzdělávání a oceňujeme práci ve výzkumu, který přináší nové poznatky a inovace často aplikovatelné také v praxi. Právě schopnost našeho týmu vyřešit komplikované problémy s pomocí osvědčených i inovativních postupů umožňuje udržet si nadstandardní kvalitu služeb a vždy nalézt optimální řešení pro naše klienty. 

Michalovi Drábkovi jménem vedení společnosti ještě jednou gratulujeme! 
 


Kreston A&CE

Více od autora

Naši klienti