Finance a investice

Sektor

V poslední době se možnosti investování značně rozšířily a staly se dostupné nejen pro velké obchodní korporace, ale i pro jednotlivce, fyzické osoby. Naše společnost již mnoho let spolupracuje s investičními společnostmi specializující se na administraci fondů kvalifikovaných investorů. Zároveň naše daňové oddělené je připraveno provést daňovou analýzu i pro fyzické osoby, které realizují příjmy z investičních aktivit, které mají původ nejen v České republice, ale i z jiných koutů světa. Disponujeme mezinárodními databázemi Refinitiv (dříve „Thomson Reuters“) a TP Catalyst, které nám umožňují pro Vás nalézt informace potřebné pro to správné rozhodnutí.

Spokojení klienti

Společnost Kreston jsme oslovili při daňové kontrole, kdy reálně naší společnosti hrozil sedmiciferný daňový doměrek. Po předání agendy jsme již nemuseli s pracovnicemi finančního úřadu komunikovat a specialisté společnosti nám pomohli prokázat nesprávnost jejích závěrů.

Ing. Vladimír Jemelík
předseda představenstva společnosti bp služby, a.s.

Se skupinou Kreston spolupracujeme již několik let a jsme velice spokojeni s jejich odborným poradenstvím ať již v oblasti poradenství podnikového, tak se samotným auditem. Kompletní převzetí daňové agendy ve spojitosti s probíhající daňovou kontrolou ušetřilo jednak čas a také nervy našich pracovníků.

Ing. Ivo Kraváček
člen představenstva Intelek Invest a.s.

Společnosti Kreston si vážím pro jejich odborné znalosti a pro jejich garanci dodání dohodnutých výstupů v požadované kvalitě a v požadovaném termínu.

Ing. Jiřina Hrubá
člen představenstva společnosti AgroZZN, a.s.

We have worked closely with Kreston for more than 10 years with regards to VAT in the Czech Republic. We are confident that we, and our clients, can rely on the services provided by their certified tax advisers. We really appreciate the responsive service they provide with good, effective, solutions to issues arising.

Rupert Moyle
Partner of Kreston Reeves

Naši klienti