Velkoobchod a maloobchod

Sektor

Pokud je něco hodně typické pro sektor velkoobchodu a maloobchodu, tak je to jednak vysoká míra konkurence a změna nákupního chování spotřebitelů. V dnešní době velké řetězce neustále vyvíjejí tlak na snižování cen, respektive marží svým dodavatelům. Také klasické „kamenné“ prodejny musejí bojovat se svými konkurenty v oblasti internetových e-shopů, které se stále více dostávají do popředí. Naše společnost je připravena Vám poskytnout služby ať už jste v pozici velké společnosti nebo malého dodavatele na úzkém lokálním trhu. Pokud má Vaše podnikání mezinárodní přesah, velice rádi Vám pomůžeme přes naše partnerské kanceláře zajistit potřebné služby pro hladký průběh realizace Vašich obchodních aktivit. Stejně tak Vám můžeme nabídnout ocenění konkurence, kterou byste rádi převzali anebo jen ekonomické srovnání s využitím naší placené databáze obsahující ekonomické údaje za 20 mil. firem napříč Evropou.

Potřebujete odbornou konzultaci?

Spokojení klienti

Společnost Kreston jsme oslovili při daňové kontrole, kdy reálně naší společnosti hrozil sedmiciferný daňový doměrek. Po předání agendy jsme již nemuseli s pracovnicemi finančního úřadu komunikovat a specialisté společnosti nám pomohli prokázat nesprávnost jejích závěrů.

Ing. Vladimír Jemelík
předseda představenstva společnosti bp služby, a.s.

Se skupinou Kreston spolupracujeme již několik let a jsme velice spokojeni s jejich odborným poradenstvím ať již v oblasti poradenství podnikového, tak se samotným auditem. Kompletní převzetí daňové agendy ve spojitosti s probíhající daňovou kontrolou ušetřilo jednak čas a také nervy našich pracovníků.

Ing. Ivo Kraváček
člen představenstva Intelek Invest a.s.

Společnosti Kreston si vážím pro jejich odborné znalosti a pro jejich garanci dodání dohodnutých výstupů v požadované kvalitě a v požadovaném termínu.

Ing. Jiřina Hrubá
člen představenstva společnosti AgroZZN, a.s.

We have worked closely with Kreston for more than 10 years with regards to VAT in the Czech Republic. We are confident that we, and our clients, can rely on the services provided by their certified tax advisers. We really appreciate the responsive service they provide with good, effective, solutions to issues arising.

Rupert Moyle
Partner of Kreston Reeves

Naši klienti