Služby

Naším cílem je být spolehlivým a důvěryhodným partnerem

Likvidace, konkurzy

Krizové řízení je činnost logicky zapadající do prostředí vytvořeného tržní ekonomikou s mnoha podnikatelskými subjekty, které usilují o svou podnikatelskou realizaci. V reálném světě ekonomiky jsme však svědky toho, že i úspěšné podnikatelské subjekty bývají zasaženy, ať již očekávaně či neočekávaně, existenčními problémy.

Podstatou naší služby v rámci divize Krizového řízení a likvidací je nalezení takových opatření, s jejichž pomocí může klient předcházet svému úpadku. Pomocná opatření jsou našimi specialisty zpracována do stabilizačních, konsolidačních a revitalizačních programů. Hlavní přínos pro klienta spočívá v jejich zaměření na řešení dané situace mimosoudními cestami, popřípadě prostřednictvím vyrovnání.

Hlavní přínos pro klienta spočívá v jejich zaměření na řešení dané situace vyhovujícím Vašim potřebám a to tak, aby bylo zachováno Vaše dobré jméno a byly omezeny možné dopady negativní publicity.

Pokud existují reálné riziko neúčinnosti výše uvedených restrukturalizačních procesů, vypracováváme pro své klienty návrhy na útlumová opatření, likvidační programy či konkurzní strategie. Účinnost takových opatření je podpořena realizací těchto programů, a to i v případě subjektů, podnikajících dle speciálních zákonů (investiční společnosti, investiční fondy a penzijní fondy).

Zpět na výpis služeb

Podnikové finance

Rádi Vám pomůžeme!

David

Ing. David Hrazdíra

Partner

+420 604 219 917

d.hrazdira@kreston.cz

Mohlo by vás zajímat

Více článků

Naši klienti