Služby

Naším cílem je být spolehlivým a důvěryhodným partnerem

Mezinárodní daně

V dnešním světě nejsou hranice států překážkou v podnikání. Podnikání v cizím státě, a to jak pro české subjekty v zahraničí, tak pro zahraniční subjekty v České republice, přináší nové povinnosti v oblasti daní. Přenechejte tyto starosti nám, abyste se mohli věnovat vlastnímu podnikání.

Jsme připraveni pomoci zahraničním subjektům se zdaněním v České republice a současně tuzemským daňovým subjektům se zdaněním jejich příjmů v zahraničí.

Díky členství skupiny Kreston A&CE v prestižní globální síti auditorských a poradenských firem Kreston International, které tvoří přes sedm set kanceláří ve více než stovce zemí světa, mají všichni zaměstnanci Kreston A&CE zabezpečen přímý permanentní přístup k rozsáhlým mezinárodním znalostem a zkušenostem a mohou tak pomoci našim klientům aplikovat optimální daňová řešení při uskutečňování jejich mezinárodních transakcí.

Pomůžeme Vám rozvíjet Vaše podnikání, a to nejen v tuzemsku, nýbrž i prakticky kdekoli v zahraničí. Daňové problémy již dále nebudou překážkou a Vy tak budete mít možnost se plně věnovat podnikání.

Zpět na výpis služeb

Mohlo by vás zajímat

Více článků

Naši klienti